בלוג סקס יותר טוב משוקולד

איך "להחזיק"

איך "להחזיק"

הנאה מינית היא חלק טבעי מהחיים וצריכה להיות משהו שנהנים. עבור גברים מסוימים, עם זאת, זה יכול להיות נקודה של מתח או חרדה אם הם לא מסוגלים לתפקד או להחזיק מעמד זמן רב ככל שהם רוצים. הארכת ההנאה המינית יכולה לעזור לכם ליהנות מהחוויה עוד יותר ויש הרבה דרכים לעשות זאת. הנה כמה טיפים שיעזרו לגברים להאריך את ההנאה המינית שלהם.

• דע את האזורים הארוגניים שלך: אחת הדרכים הטובות ביותר להגביר את ההנאה המינית היא על ידי התמקדות באזורים הארוגניים אחד של השני. אותן נקודות שבהן העוררות מוגברת ויכולה לגרום להנאה עזה. הידיעה היכן נמצאים אזורים אלה (כגון העורף, הירכיים הפנימיות או הפטמות) וכיצד לענג אותם בצורה הטובה ביותר יכולה לעזור לשפר את החוויה.

• משחק מקדים: אל תוותרו על חשיבות המשחק המקדים! למרות שסקס עם חדירה עשוי להיות המוקד, לקיחת הזמן לבניית עוררות יכולה לעזור לגברים להחזיק מעמד זמן רב יותר ולהפוך את החוויה למהנה ככל האפשר. משחק מקדים כולל פעילויות כגון נשיקה, מגע, עיסוי, ליקוק ומין אוראלי. קח את הזמן לחקור עם השותפה שלך ולחוות אילו פעילויות עוזרות להביא אחד לשני הנאה.

• טיפים מנטליים: המוח שלנו משחק תפקיד עצום בהנאה מינית ולהישאר ברגע הוא המפתח. אם אתם חוששים שמא האפשרות שלא תחזיקו מעמד זמן רב ככל שתרצו, שקלו לבצע תרגילי נשימה. ספירת נשימות יכולה לעזור להסיט את המיקוד שלך מדאגה לגבי העתיד ויכולה לעזור לקרקע את דעתך ברגע.

• תנוחות: דרך נוספת להאריך את ההנאה המינית היא להתנסות בתנוחות מיניות שונות. המיקום יכול להשפיע על זווית החדירה והעומק, מה שיכול לעזור להיות חזק יותר באזורים אחרים שאולי לא נגעו בהם קודם. נסו מגוון תנוחות כדי למצוא את אלה המהנות ביותר עבור שניכם.

• האטה: למרות שאולי תרצה למהר למטרה הסופית, נסה לקחת צעד אחורה ולהאט. זה יכול לעזור לך לשמור על התחושות המענגות וליהנות מהן עוד יותר. התנסו במהירויות ומקצבים שונים וראו כיצד זה משפיע על הביצועים ועל רמת ההנאה שלכם.

הנאה מינית צריכה להיות משהו שהוא מוערך ונהנה. כדי להפיק את המרב מזה, גברים צריכים לקחת את הזמן לחקור את הגוף שלהם ואת הגוף של בת הזוג שלהם. הכרת אזורים ארוגניים, לקיחת זמן למשחק מקדים, מודעות למצב הנפשי שלך והתנסות בתנוחות ומהירויות יכולים כולם לעזור לשפר את החוויה. נסו כמה מהטיפים האלה וגלו דרכים אחרות לשמור על זה מהנה ומהנה גם לכם וגם לבת הזוג שלכם.

אם תרצה להתאמן ולרכוש ניסיון, תוכל לעשות זאת עם הנערות של https://www.isras.co.il/