בלוג סקס יותר טוב משוקולד

גבעתיים: עיר אטרקטיבית ותוססת בישראל

גבעתיים: עיר אטרקטיבית ותוססת בישראל

נערות ליווי בגבעתיים

גבעתיים היא עיר הממוקמת בלב ישראל, מזרחית לתל אביב. המלון מציע שילוב ייחודי של קסם של עיירה קטנה ושירותים מטרופוליניים. עם היסטוריה שתחילתה בתקופת התנ"ך, גבעתיים היא אחת הערים העתיקות והאהובות בישראל.

השם גבעתיים – שפירושו "גבעת שני מעיינות" – מתוארך לעזרא (400 לפנה"ס בקירוב) שהתייחס אליה כמקום התכנסות לבני ישראל. מאוחר יותר היא תיכבש על ידי האשורים והבבלים ובסופו של דבר תהפוך לחלק מהמנדט הבריטי על פלשתינה לפני שתהפוך לחלק מארץ ישראל.

כיום אוכלוסיית גבעתיים מונה קצת יותר מ-49,000 איש. זוהי עיר תוססת מלאה בתרבות, היסטוריה ובידור. האטרקציות המרכזיות של העיר כוללות:

• האדריכלות הייחודית של הרחוב הראשי, שלאורכה בניינים מטופחים בסגנונות שונים.

• מוזיאון אהרון פוזנר, המאכלס מוזיאון וארכיון ליצירותיו של אחד האמנים החזותיים המוערכים בישראל.

• תיאטרון גבעתיים לאמנויות הבמה, המציג מבחר מגוון של מופעי במה מדי שנה.

• בית הכנסת שערי נתניהו, שנבנה ככל הנראה בסביבות שנת 1620. הוא מכיל אוסף ייחודי של חפצים ישנים, כולל סידור תפילה מהמאה ה -17.

• גן לאומי גבעתיים, המציע מגוון רחב של פעילויות בחיק הטבע כגון רכיבה על אופניים, רולרבליידס והליכה. הוא כולל אגם עם חוף, גן בוטני ומטעי זיתים טבעיים.

• העיר הסמוכה רמת גן, בה נמצאות בורסת היהלומים המפורסמת בעולם ומרכז הסחר העולמי.

גבעתיים נחשבת לעיתים קרובות ליעד טוב עבור אנשים המעוניינים לגור בחו"ל בישראל. יש בה אווירה אורבנית אך רגועה, והקרבה שלה לתל אביב הופכת אותה למקום נהדר למי שמחפש לנצל את כל מה שיש לעיר הגדולה להציע ועדיין ליהנות מהיתרונות של חיי עיירה קטנה. זהו גם מקום נהדר עבור גמלאים, שכן זוהי סביבה הרבה יותר רגועה ושקטה מאשר עמיתו הגדול יותר.

בעיר יש גם מספר אפשרויות חינוכיות מצוינות עם מערכת בתי ספר ציבוריים המופעלת על ידי המדינה ומבחר של בתי ספר פרטיים ודתיים לבחירה. אוניברסיטת תל אביב מחזיקה גם קמפוס לווייני בגבעתיים.

בנוסף להזדמנויות החינוכיות שלה, גבעתיים היא ביתם של סצנה תרבותית תוססת. המלון מתגאה בגלריות אמנות רבות, תיאטראות ומקומות מוזיקה. העיר מארחת גם מספר פסטיבלים מדי שנה, כמו מדינת גבעתיים, החוגגת אמנות עכשווית, ופסטיבל גבעתיים העממי, החוגג מוסיקה וריקודים מסורתיים.

גבעתיים היא באמת עיר ייחודית ותוססת עם הרבה מה להציע. עם ההיסטוריה העשירה והאטרקציות התרבותיות שלה, קישורי התחבורה האמינה שלה לתל אביב, והמבחר המגוון של אפשרויות חינוך ובילוי, היא אופציה אטרקטיבית עבור אנשים המעוניינים לחוות את כל מה שיש לישראל להציע.