בלוג סקס יותר טוב משוקולד

האם אתה בתול

האם אתה בתול

לאבד את הבתולים שלך הוא רגע מכונן בחיים של כל אחד. זוהי חוויה שאנשים עשויים לשאת איתם למשך שארית חייהם. למרות שמדובר בחוויה אישית, אנשים רבים עוברים תהליך של רגשות ומחשבות לפני, במהלך ואחרי המעשה עצמו.

ההתרגשות והציפייה שמובילות לקיום יחסי מין בפעם הראשונה יכולות להיות די מהממות. זה יכול להיות מלווה גם בתחושות של עצבנות או אפילו פחד. אנשים רבים מאמינים שהם צריכים לחכות עד שהם מוכנים במערכת יחסים בטוחה ונוחה לפני שהם עוסקים בפעילות מינית. חשוב לזכור כי חשוב גם להיות מודעים לסיכונים הכרוכים בקיום יחסי מין.

כאשר בתוליו של מישהו אובדים, זה מייצג לעתים קרובות את המעבר משלב אחד של החיים לשלב אחר. זוהי אבן דרך חשובה עבור אנשים רבים, ולעתים קרובות היא מקור לגאווה ולהרהור. עבור חלקם, הפעם הראשונה שהם מקיימים יחסי מין יכולה להיות מקור להעצמה וסימן לבגרותם. אנשים אחרים עשויים לראות זאת בתחושה של הישג או כחוויית התבגרות.

לא משנה איך מישהו מרגיש לגבי קיום יחסי מין בפעם הראשונה, חשוב להיות מודעים לרגשות הקשורים לחוויה. זה נורמלי להרגיש מוצף ויש תחושה של חרדה סביב הלא נודע. חשוב לקחת את הזמן כדי להיות מודעים לרגשות שלך ולשתף אותם עם שותף במידת הצורך.

החוויה של איבוד הבתולים שלך יכולה להיות עוצמתית. חשוב להיות מודעים לסיכונים הכרוכים בכך, אך חשוב גם לזכור כי מדובר באבן דרך משמעותית. זה יכול להיות מקור לגאווה ומשקף תקופה בחייו של אדם שניתן לזכור בחיבה.

אנו יודעים שלהיות בתול יכול להיות מצב מתסכל בנסיבות מסוימות. למשל כאשר כל החברים כבר הזדיינו ואתה עדיין לא. או שכל שהכרת בת זוג והיא כבר מנוסה ואתה עדיין לא. הסוגיות הללו עלולות לגרום לתסכולים ובעיות נפשיות של ממש. אבל יש פתרון פשוט, ניתן לאבד את הבתולין ולצבור ניסיון בסביבה שאינה שיפוטית. פשוט צריך לבלות עם נערות ליווי. 
אם עברת את גיל 18 ואתה מרגיש כי הגיע הזמן לאבד את הבתולין, תוכל לעשות זאת עם הבחורות הסקסיות של אתר dubaiescort69.com