בלוג סקס יותר טוב משוקולד

המדריך האולטימטיבי למין אוראלי

המדריך האולטימטיבי למין אוראלי

מין אוראלי הוא דרך לבטא אינטימיות ותשוקה במערכת יחסים. זה יכול להיות די מהנה עבור שני בני הזוג אם זה נעשה כראוי. נשים, במיוחד, יכולות להפיק תועלת מלמידה כיצד לרצות כראוי את בני זוגן עם מין אוראלי. מאמר זה יכסה טכניקות וטקטיקות כדי לגרום לגבר שלך לחייך בהנאה כאשר את יורדת לו.

בראש ובראשונה, להתחיל לאט. אין דרך מיוחדת לרצות את השותף שלך עם מין אוראלי. התנסה בטכניקות שונות כדי לראות מה עובד הכי טוב עבורך. התחילו בכך שתשתמשו בידיים שלכם כדי ללטף את הגבריות שלו בעדינות. זה נותן להם הזדמנות להתעורר ולהדליק לפני שאתה יורד לכיוון הזין שלהם.

כשמדובר לתת ראש, תמיד לזכור לשמור את השיניים הרחק מן הפין. זה מרגיש די לא נוח אם את בטעות תנגסי לו את הפין תוך כדי ירידה. בנוסף, השתמשתי תמיד בחומר סיכה! זה עוזר להפוך את החוויה להרבה יותר מהנה עבור שניכם.

ברגע שהגבר שלך מגורה ונינוח, תחילי לאט וביציבות. השתמשי בלשון שלך כדי ללקק את ראש איבר מינו במעגלים. זה מרגיש טוב מאוד ויגרום לו להשתולל בהנאה. אם הגבר שלך אוהב את זה, את יכולה גם להוסיף קצת מציצה קלה בזמן שאתה מלקק את ראש איבר המין שלו.

כשאתם נעים במורד הפיר שלו, החליפו לסירוגין בין ליקוק, מציצה, ליקוק ומציצה בשילוב. אם הגבר שלך אוהב את זה, את יכולה גם להשתמש באצבעות שלך כדי לעסות את הביצים שלו. זה יכול לספק תחושה נהדרת בנוסף לכל מה שאת כבר עושה.

כאשר הגבר שלך קרוב לשיא, השתמשי בידיים ובפה שלך כדי להגביר את האינטנסיביות. הפעילי ותר לחץ עם הידיים והגבירי את עוצמת המציצה והליקוק עם הפה. את יכולה גם להגביר את הקצב כדי לספק וריאציה מסוימת. זה אמור להספיק כדי לדחוף את הגבר שלך מעבר לקצה.

כשמדובר במין אוראלי, זכרו תמיד שההעדפות של כל אחד שונות. התנסה בטכניקות שונות כדי לראות מה עובד הכי טוב עבורך. ומעל הכל, תיהנו! אם את נהנית תוך כדי נתינת ראש, אז גם הגבר שלך יהיה. תני לו מציצה כפי שהוא רגיל לקבל אצל נערות הליווי של myescort4you.com