בלוג סקס יותר טוב משוקולד

מדברים על בתולין

מדברים על בתולין

כגברים, כולנו עוברים מספר "פעמים ראשונות" במהלך חיינו. חלק מה"ראשונות" הללו נחשבות לאבני דרך, כגון השגת העבודה הראשונה שלך, קניית המכונית הראשונה שלך וכו '. אבל אולי אחת ה"ראשונות" המדוברות ביותר שגברים מתמודדים איתן היא זו של אובדן בתוליהם.

גברים רבים חשים חרדה ופחד כשזה מגיע ל"פעם הראשונה" שלהם. אחרי הכל, זה צעד גדול ונושא רמה מסוימת של כובד שיכול להיות מאיים. אבל האמת היא, שיש הרבה גורמים שצריך לקחת בחשבון כשאתם מתקרבים לרגע המונומנטלי הזה בחייכם, ועדיין אין דרך אחת "נכונה" לעשות זאת.

הדבר החשוב ביותר שיש לקחת בחשבון כשמדובר באיבוד הבתולים שלך הוא לוודא שאתה והשותף שלך מוכנים ומוכנים לחוויה. שוחחו על מה ששניכם מרגישים איתו בנוח, על סיכונים פוטנציאליים ועל שיטות הגנה. ודאו ששניכם מודעים גם לרגשות ולתחושות שיגיעו איתו, מכיוון שזו יכולה להיות חוויה אינטנסיבית.

חשוב גם לגשת למצב בראש פתוח. קחו בחשבון שאין צורך למהר ולמהר לכל דבר יכול להוביל לחוויה לא נעימה. קחו את הזמן ותנו לדברים להתקדם באופן טבעי, מכיוון שזה יכול לעזור ליצור חוויה חיובית ומספקת כשהזמן מתאים.

לאבד את הבתולים שלך הוא צעד חשוב בחיים, אבל זה לא צריך להיות משהו שאתה מפחד ממנו. זה רגע גדול, אבל לא צריך להתמודד איתו ממקום של פחד או חרדה. הקפד לחנך את עצמך על הסיכונים והגנה נאותה, לתקשר עם השותף שלך, ולקחת את הזמן שלך. עם תכנון והכנה נכונים, אובדן הבתולים שלך יכול להיות חוויה בטוחה וחיובית שתיזכר לטובה במשך שנים רבות.

אם תרצה לחוות את הפעם הראשונה עם בחורה מעולם הפנטזיות, תוכל למצוא אותה בין נערות הליווי. זוהי באמת דרך מומלצת ומקובלת. גברים רבים פונים אל שירותי הליווי וכך מכירים את נפלאות יחסי המין והכוס הנשי. אם תרצה לנסות תוכל למצוא נערות כוסיות באתר https://www.sexgeizhals.com . שים לב שהשירות מיועד אך ורק לנערים מגיל 18 ומעלה!