בלוג סקס יותר טוב משוקולד

שירלי נערת ליווי צברית

שירלי נערת ליווי צברית

סיפורה של נערת ליווי צעירה

אז איך בחורה בת 20 בלבד מוצאת את עצמה נערת ליווי אתם בטח שואלים את עצמכם ? יש לכך סיבות רבות, אבל הסיבה העיקרית היא כסף כמובן … אז הנה, בואו ותקראו את הסיפור שלי.

הקדמה

ברוכים הבאים אל האתר https://www.betterthanfudge.com/, מה נשמע? מכנים אותי שירלי והייתי מעוניינת לשתף את הסוד שלי שהוא כיצד הפכתי מאחות לישראלית רגילה שמתפרנסת משירותי ליווי . זה נושא שלא סיפרתי לאיש ועכשיו אגולל את זה איתך סוף סוף. זה לא סיפור סקס , לא מחכים לך היום עניינים מחממים וכו'. אם אתה מחפש סיפור חריג, ניתן להביט על אוסף המאמרים בלחיצה כאן.
חובה להבהיר שאינני מאיצה מישהו לעשות כמוני והמאמר בבלוג כאן הוא אינפורמטיבי .
מדובר בוידוי פרסונלי שעברתי במהלך השנתיים שעברו. בחודש הקודם נהייתי בת 20, ואני נערת ליווי בצפון המדינה למיטב זכרוני 2 שנה עוד מגיל שמונה עשרה. לעבוד בשירותי ליווי בתקופה של 2 שנה זהו לא הרבה זמן ככל הנראה יחסית לעבודה רגילה (אחות למשל) אולם זה מספיק זמן בשביל לגלות לכולכם איך זאת להיות נערת ליווי באובייקטיביות אל מול ידיעות מסולפות שמדמות את תחום המין כנושא מלוכלך הצריך להיכחד מעולמנו לאלתר.
אפשר לטעון שהסיבה ההתחלתית שדחפה אותי להתקפל ללא התראה מוקדמת מהעבודה לפני היא בייחוד פיננסית. בעיסוק לפני שבו עבדתי קיבלתי 8204 חודשי .להרוויח שכר של 410 נטו ביום זה המון קרוב לוודאי כדי לשרוד יפה יחד עם זאת זה אפס לעומת פרנסה משירותי ליווי שם ניתן לעשות 80000 שקלים על פני חודש קטן .אז אף אחד מסביבי לא מבין איך בחורה צעירה כל כך מרוויחה כל כך הרבה כסף וגרה בתל אביב (הגשמתי חלום וסוף סוף עברתי לתל אביב מהצפון).