בלוג סקס יותר טוב משוקולד

5 תנוחות המין הטובות ביותר להנאה אולטימטיבית

5 תנוחות המין הטובות ביותר להנאה אולטימטיבית

סקס הוא היבט חשוב ביותר של מערכת יחסים בריאה ומחויבת, המאפשר לבני זוג לבטא את אהבתם הפיזית והרגשית זה לזה. החל מחקירת גופו של זה, ועד להגעה לגבהים חדשים של הנאה, סקס הוא חוויה אינטימית שיכולה לקרב בין זוגות. עם תנוחות המין הנכונות – כאלה שמאפשרות לשני בני הזוג להגיע להגשמה אורגזמית – עשיית אהבה יכולה להיות חוויה מדהימה באמת.

במאמר זה נסתכל מקרוב על 5 של תנוחות המין הטוב ביותר עבור הנאה אולטימטיבית. נדון מדוע הם עובדים, כיצד להפיק את המרב מכל אחד מהם, ונספק טיפים להבטחת נוחות ובטיחות במהלך כל מפגש.

1. קאוגירל או קאוגירל הפוכה

הקאוגירל היא אחת מתנוחות המין הפופולריות ביותר שיש, ויש לכך סיבה טובה – היא מחוללת פלאים עבור גברים ונשים כאחד. הגבר שוכב על גבו בעוד האישה מצמידה אותו לתנוחת 'בוקרת' – ומכאן השם. תנוחה זו מאפשרת לאישה לשלוט במהירות, בקצב ובעומק החדירה תוך שהיא נהנית ממגע גוף מלא ולהיות פנים אל פנים עם בן זוגה.

כדי להפוך את התנוחה מהנה ככל האפשר עבור שני הצדדים, הגבר צריך לשמור את ידיו על הירכיים של האישה ולעזור לה למצוא את הקצב שלה. לקבלת רמה גבוהה עוד יותר של הנאה, הגבר יכול להושיט יד מסביב ולגרות את הדגדגן שלה, מה שמאפשר לה להגיע לאורגזמה מהר יותר.

2. הכפית

תנוחת המין בכפית היא אינטימית להפליא, ומאפשרת חיבוקים ונשיקות אינסופיות במהלך קיום יחסי מין. כדי להגיע לתנוחה זו, הגבר שוכב על צדו בעוד האישה שוכבת מאחוריו – שניהם פונים לאותו כיוון, כמו כפות במגירה.
אתר מומלץ-www.sexroom.co.il

לאחר מכן הגבר נכנס בה מאחור, דוחף תוך שהוא אוחז במותניה ובכתפיה. תנוחה זו מעניקה לגבר זווית חדירה טובה יותר, בעוד האישה יכולה לכרוך את זרועותיה סביב אזור האמצע שלו לחיבוק אינטימי במיוחד. תנוחת מין זו עדינה ונוחה ונהדרת ליהנות זה מגופו של זה במאמץ מינימלי.

3. המריצה

המריצה היא תנוחת מין מרגשת המאפשרת לגבר לחקור את גופה של בת זוגו לעומק רב יותר. כדי להגיע לתנוחה זו, הגבר עומד ומרים את האישה על מותניו בעוד רגליה מופנות באוויר וכפופות בברכיים. לאחר מכן היא כורכת את ידיה ורגליה סביבו ואוחזת בצווארו לאיזון.

לאחר מכן הגבר כורע למטה, מאפשר לו לחדור אליה, ונכנס מזווית מאוחרת. תנוחה זו אינה מיועדת לקלילים מכיוון שהאישה חייבת להרגיש בטוחה באחיזתו של הגבר, אך עם זמן, אמון ותרגול, היא יכולה להוביל לחוויית מין מהנה להפליא.

4. ריקוד הלאפ

ריקוד הלאפ דאנס הוא תנוחת סקס מהנה ומפתה, הכוללת ישיבה ושחיקה בניגוד לדחיפה. בתור התחלה, הגבר מתיישב על קצה המיטה בזמן שהאישה מצמידה אותו ומורידה את עצמה על ברכיו. לאחר מכן היא נכנסת לתנוחה נוחה ונשענת עליו לאחור, מאפשרת לו ללטף וללטף את גופה כאילו הוא נותן לה ריקוד לאפ.

לאחר מכן הגבר יכול להתחיל לדחוף כשהיא מכווצת את שרירי האגן שלה או מסובבת את ירכיה, מה שמאפשר לה לחוות גירוי נרתיקי ודגדגן כאחד. תנוחה זו איטית וחושנית ונהדרת לקשר עין אינטנסיבי.

5. המיסיונר ההפוך

המיסיונרית ההפוכה היא תנוחת מין הממוקדת יותר בהנאה מאשר התנוחה המיסיונרית המסורתית. כדי להגיע לתנוחה זו, האישה מתחילה בשכיבה על גבה כשרגליה כפופות לפני שהגבר ממקם את עצמו מעליה כשרגליו קשורות מחוץ לשלה.

תנוחה זו מאפשרת לגבר לדחוף רק עמוק ככל שבן זוגו מרגיש בנוח איתו וגם מאפשרת לאישה להזיז את ירכיה בתנועה סיבובית, תוך גירוי הדגדגן שלה. הגבר יכול להושיט יד וללטף את גופה או פשוט ליהנות ממגע עור לעור בצורה אינטימית יותר.

לא משנה באיזו תנוחה אתם ובני זוגכם תבחרו, חשוב לוודא ששניכם מרגישים בנוח, בטוחים ונינוחים במהלך עשיית אהבה. קחו את הזמן לדון אחד עם השני מה אתם אוהבים ומה לא, וקחו הפסקות בעת הצורך כדי להבטיח הנאה אופטימלית. דברו על זה ותיהנו לקחת חלק ב-5 תנוחות המין המרגשות האלה להנאה הדדית!