בלוג סקס יותר טוב משוקולד

50 תנוחות סקס שהן באמת טובות יותר מהשאר

50 תנוחות סקס שהן באמת טובות יותר מהשאר

בואו נהיה אמיתיים לרגע – לא כל תנוחות המין נוצרו שוות. בטח, יש את הקלאסיקות שאף פעם לא מפספסות טריק: מיסיונרית, דוגי סטייל, קאוגירל, קאוגירל הפוכה… אתה שם את זה. אבל אם אתם מחפשים משהו קצת יותר הרפתקני מסדר העסקים הרגיל, מחכה לכם פינוק אמיתי.

אספנו מבחר תנוחות סקס שנוסו, נבדקו ודי כיף לנסות אם אתם מרגישים נועזים. בין אם תבחרו במשהו עדין או פראי יותר, אין ספק שתמצאו את הריגושים האולטימטיביים ממש כאן. עם 50 עמדות לגלות, אתה והשותף שלך בטוח למצוא אחד ששניכם תאהבו!

#1 הלוטוס

הלוטוס הוא תנוחה יפה וקלאסית שיכולה להביא תחושה עמוקה של אינטימיות לעשיית אהבה. כדי להיכנס למצב לוטוס, בן הזוג החודר צריך לשבת ברגליים משוכלות או בתנוחת הלוטוס. לאחר מכן על בן הזוג המקבל לשבת בחיקו של בן הזוג החודר, ולכרוך את רגליו סביב גבו של בן הזוג החודר. בן הזוג החודר תומך בבן הזוג המקבל כשהוא דוחף ומקרב את פניו לשלו.
escortbanner.com

#2 הקניבל

הקניבל הוא מהלך פרוע ומלא תשוקה – וזה מה שהופך אותו לכל כך מרגש. זה דומה מאוד למיסיונרי, אבל מכיוון שבן הזוג החודר הצמיד את ידו לקיר, רגליו של בן הזוג מורמות מהמיטה בזווית תלולה יותר, והתוצאה היא חדירה עמוקה ואינטנסיבית. כדי לנסות את הקניבל, בן הזוג המקבל צריך לשכב על הגב, בעוד בן הזוג החודר כורע ברך ומחזיק את רגליו. בן הזוג החודר צריך להצמיד את ידיו לקיר ולדחוף.

#3 העכביש

העכביש מושלם אם אתם מחפשים משהו נמרץ ותובעני למדי. זה די משוכלל להגדיר ודורש די הרבה כוח – אז זה מהלך מצוין לסשן הרפתקני יותר. כדי לנסות את העכביש, בן הזוג החודר צריך לאתר את הקרסוליים של בן זוגו ולהרים את רגליו מעל זרועותיו, ולהניח אותן בחזרה משני צדי גופו. זה גם נותן לבן הזוג המקבל גישה לשליטה רבה יותר על ההנאה והתחושות שלהם.

#4 הקאוגירל ההפוכה

הקאוגירל ההפוכה היא קלאסיקה בפני עצמה. זה חיות להפליא נהדר לתת לבן הזוג המקבל לקחת את התפקיד השולט. אם אתה רוצה להוסיף עוד הנאה לתנוחה זו, בן הזוג החודר יכול לזרוק כמה דחפים מצד לצד כדי לפגוע בכל הזוויות השונות ונקודות האהבה. כדי להיכנס לקאוגירל הפוכה, בן הזוג המקבל צריך למתוח את בן הזוג החודר עם הפנים הרחק מהם.

#5 הבייגלה

הבייגלה מושלם כאשר אתה ובן זוגך רוצים משהו קצת יותר אינטימי. זה דומה מאוד לקאוגירל הפוכה, אבל אתה והשותף שלך זזים בו זמנית. כדי להיכנס לבייגלה, בן הזוג המקבל צריך לשכב שטוח על חזיתו, בעוד בן הזוג החודר יושב וממקם את עצמו בין רגליו של בן זוגו. לאחר מכן בן הזוג שלך יכול לשלוט על כיווני הדחפים והגברת הלחץ.

#6 הקשת

מהלך זה הוא נהדר כאשר אתה והשותף שלך מחפשים עמדה מגרה כי הוא גם קצת יצירתי. כדי לבצע את הקשת, השותף המקבל צריך לשכב עם הפנים כלפי מטה, כאשר השותף החודר למעלה, מול רגליו של בן זוגו. הדבר הגדול בתנוחה זו הוא שהיא נותנת לבן הזוג המקבל שפע של הזדמנויות להושיט יד למטה ולתפוס את הבטן של בן הזוג או ללטף את פטמותיו.

#7 הצוענייה

אם תנוחות הרפתקניות הן הקטע שלך, אז אתה בהחלט רוצה לנסות את הצוענייה. זו תנוחה מלאה בהפתעות וזה בטוח יעלה את האנטה לכל מפגש סקס. כדי להיכנס לצוענייה, על בן הזוג המקבל לשכב על גבו כשרגליו פתוחות לרווחה, בעוד בן הזוג החודר כורע בין רגליו של בן הזוג המקבל ודוחף קדימה ואחורה.

#8 הפרפר

תנוחת הפרפר נהדרת כאשר אתה מעדיף ללכת על משהו יוצא דופן. עמדה זו דורשת קצת מאמץ, אבל זה שווה את זה עבור התגמולים הגדולים. כדי לנסות את הפרפר, בן הזוג המקבל צריך לשכב שטוח על גבו על משטח יציב שיש לו קצת גובה, כגון שולחן, או דלפק מטבח. לאחר מכן על בן הזוג החודר למתוח את רגליו של בן הזוג המקבל, להחזיק את צד השולחן או הדלפק לאיזון.

#9 החתול

תנוחת החתול מושלמת לימים שבהם אתה ובן זוגך פשוט לובשים