בלוג סקס יותר טוב משוקולד

6 תנוחות סקס קינקיות שיתבלו את חדר השינה שלך

6 תנוחות סקס קינקיות שיתבלו את חדר השינה שלך

בשלב מסוים בכל מערכת יחסים, שעמום מיני חייב לקרות. לכן תיבול דברים בחדר השינה יכול להיות כל כך מועיל! התנסות בתנוחות מין שונות יכולה לעזור להחזיר את הניצוץ לשגרת חדר השינה שלך. בעוד תנוחה מיסיונרית קלאסית היא נהדרת, יש הרבה תנוחות סקס הרפתקניות יותר שאתה יכול לנסות. להלן רשימה של שש תנוחות סקס קינקיות שבטוח ישמרו על חיי חדר השינה שלך מרגשים!

1. קאוגירל הפוכה

קאוגירל הפוכה היא אחת מתנוחות המין הטובות ביותר למי שמחפש להיות קצת יותר הרפתקני בחיי המין שלו. עמדה זו מאפשרת למקבל להיות אחראי ויכולה להיות מעוררת להפליא עבור שני הצדדים. כדי לעשות זאת, המקבל עולה למעלה וחוגר את הנותן בתנוחת בוקרת הפוכה. לאחר מכן המקלט יכול לשלוט במהירות ובעומק החדירה.

2. הנשר הממרח

שום דבר לא אומר קינקי כמו תנוחת המין של הנשר המתפשט! תנוחה זו נהדרת למי שרוצה לחקור BDSM ומוסיפה אלמנט חילופי כוח מרגש לחדר השינה. כדי לעשות זאת, המקלט שוכב על המיטה עם רגליהם פרושות לרווחה. לאחר מכן כורע הנותן בין רגליהם וחודר אליהן. תנוחה זו מעניקה לנותן שליטה מלאה על עומק וזווית החדירה.

3. מלכה

מלכה, הידועה גם בשם "ישיבה על הפנים", היא תנוחת מין המעמידה את הנמען במצב כנוע. עמדה זו גם מאפשרת לנותן לחקור שליטה ושליטה. כדי לעשות זאת, המקבל נשכב על המיטה והנותן מצמיד אותם, ממקם את איברי המין שלהם על פניו של המקבל. לאחר מכן הנותן יכול לטחון את ירכיו כדי לגרות את בן זוגו.

4. ריקוד הלאפ

תנוחת המין של ריקוד הברכיים היא דרך נהדרת להכניס אלמנט קינק חדש לחדר השינה שלך! עמדה זו מאפשרת למקבל להשתלט ולהיות האחראי. המקבל יושב על כיסא והנותן חוגר אותם בתנוחת לאפ-דאנס. לאחר מכן הנותן יכול להשתמש בידיו ובמותניו כדי לנוע ולגרום הנאה לבן זוגו.

5. מטבל הבייגלה

מטבל בייגלה הוא תנוחת מין המשלבת הרבה גמישות ואינטימיות. תנוחה זו מאפשרת לשני בני הזוג להיות שזורים זה בזה בצורה אינטימית למשך הפגישה המינית! כדי לעשות זאת, הנותן נשכב על המיטה והמקבל קושר אותם במצב בצורת יהלום. לאחר מכן המקבל יורד אל החזה וכורך את רגליו סביב גבו העליון של הנותן.

6. דוגי סטייל

דוגי סטייל היא תנוחת סקס קלאסית שיכולה להפוך לקינקי להפליא אם עושים אותה נכון. עמדה זו מעניקה לנותן שליטה רבה ומאפשרת למקבל להיות במצב כנוע יותר. כדי לבצע את התנוחה בסגנון כלבלב, המקבל עולה על ארבע והנותן כורע מאחוריהם. לאחר מכן הנותן יכול לדחוף לתוך המקבל במהירות ובעוצמה מוגברת.

התנסות בתנוחות מין שונות יכולה להיות חוויה משחררת וקינקית להפליא לזוגות. מתנוחות החלפת מין גדולות יותר כמו הנשר הממרח לתנוחות אינטימיות יותר כמו מטבל בייגלה, תנוחות מין אלה יכולות להביא רמה חדשה לגמרי של ריגוש לחיי המין שלך. בדוק כמה מתנוחות המין הללו וגלה מה עובד הכי טוב עבורך ועבור בן / בת הזוג שלך!