בלוג סקס יותר טוב משוקולד

7 חייבים לנסות תנוחות מין להנאה מקסימלית

7 חייבים לנסות תנוחות מין להנאה מקסימלית

מעטים הדברים בחיים שהם מהנים, אינטימיים ומרגשים כמו סקס. אבל לעתים קרובות מדי, זוגות מתחילים להרגיש חסרי השראה ותקועים ברוטציה מינית עם תנוחות חד-מיניות שהם מסתמכים עליהן במשך חודשים – ולפעמים שנים. התנסות בתנוחות מין חדשות יכולה להיות דרך מדהימה להוסיף כיף והרפתקה לשגרת חדר השינה שלך תוך הנאה מדהימה עם בן / בת הזוג שלך. הנה שבע תנוחות שחובה לנסות שבטוח יתבלו את חיי המין שלך.

1. הפרפר.

הפרפר הוא תנוחה חושנית להפליא ונוחה להפליא. בתור התחלה, אחד מבני הזוג שוכב על הגב ובן הזוג השני חוגר אותם. לאחר מכן השותף התחתון מתכרבל בין ירכיו של השותף העליון, והשותף העליון יכול להתרומם למעלה כדי לספק חדירה עמוקה יותר. תנוחה זו נהדרת להבטיח ששני בני הזוג ירגישו בנוח ונינוחים ועדיין ייהנו מהנאה מדהימה.

2. המספריים היושבים.

תנוחת מספריים בישיבה היא אופציה נהדרת לזוגות שמחפשים הרבה גירוי דגדגן. השותף התחתון צריך להתחיל על הגב בזמן שהשותף העליון חוגר אותם. כאשר השותף העליון נשען מעט לאחור, השותף התחתון יכול להרים את רגליו באוויר. זה יכול להיעשות ברגליים משוכלות או עם שתי רגליים שטוחות משני הצדדים של השותף העליון. תנוחה זו מאפשרת לבן הזוג העליון להשתמש בידיו כדי לגרות את הדגדגן תוך מתן החדירה העמוקה ששני בני הזוג משתוקקים לה.

3. מחזיק הכתפיים.

מחזיק הכתפיים הוא תנוחה ייחודית שגורמת לאפקטים אורגזמיים אינטנסיביים להפליא. אחד מבני הזוג שוכב על גבו ואילו בן הזוג השני שוכב למעלה – אך לא למעלה בתנוחה המיסיונרית המסורתית. במקום זאת, בן הזוג למעלה צריך לשמור את החזה והבטן שלהם מהגוף של השותף העליון בזמן שהם משתמשים בידיהם כדי להחזיק את הכתפיים של בן הזוג שלהם. תנוחה זו יוצרת קשר קרוב להפליא שהוא אידיאלי למפגשים אינטימיים תוך מתן החדירה ששני בני הזוג רוצים.

4. הסקוואט.

הסקוואט הוא תנוחה שהיא גם אינטימית להפליא וגם מהנה להפליא. אחד מבני הזוג מתחיל בכריעה על המיטה בזמן שבן הזוג השני שוכב שטוח על הגב. לאחר מכן, בן הזוג הכורע צריך להוריד את גופו באיטיות אל בן זוגו, תוך שימוש בידיו כדי להתכונן ולשלוט בעומק החדירה. תנוחה זו נהדרת לחקר עומקים וזוויות שונות, ובן הזוג הכורע יכול להשתמש בידיו כדי לגעת ולעורר את הדגדגן להנאה נוספת.

5. אשף הפינבול.

אשף הפינבול הוא תנוחה מרגשת להפליא הכוללת הרבה תנועה וריגוש. בן הזוג התחתון צריך להתחיל לשכב שטוח על הגב כשרגליו כמעט נוגעות, בעוד בן הזוג העליון ממקם את עצמו למעלה כשרגליו צמודות לרגליו של בן הזוג התחתון. לאחר מכן, בן הזוג העליון מקרב את הירכיים שלו לאלה של בן הזוג התחתון לפני שהוא מתנדנד קדימה ואחורה – כמו משחק פינבול – תוך הפעלת לחץ על הדגדגן עם כל תנועה. עמדה זו נהדרת לחקר הנאה אינטנסיבית תוך יצירת חיבור ייחודי.

6. הסדן.

treepo.co.il
הסדן הוא תנוחה אינטימית מאוד כי הוא בטוח לרצות. בן הזוג העליון צריך להתחיל בתנוחה מיסיונרית סטנדרטית בעוד בן הזוג התחתון מרים את רגליו באוויר וכורך אותן סביב מותניו של בן זוגו. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה להפליא והרבה גירוי הדגדגן. בן הזוג התחתון יכול גם להשתמש בידיו כדי לענג את בן זוגו על ידי ליטוף גבו או דגדוג צווארו.

7. ריקוד הכיסא.

ריקוד הכיסא הוא תנוחה שדורשת מעט יצירתיות אבל גורמת הנאה מדהימה לשני בני הזוג. השותף התחתון צריך לשבת על כיסא יציב ללא זרועות בעוד השותף העליון עומד ופונה הרחק מהכיסא. לאחר מכן השותף העליון צריך להתכופף, ולהשתמש בשתי ידיו כדי לאחוז בכיסא לתמיכה. תנוחה זו נהדרת לחקר זוויות, עומקים ומהירויות שונות מכיוון שהשותף העליון יכול לשלוט בקצב הפגישה.

התנסות בתנוחות מין חדשות היא דרך מדהימה להוסיף התרגשות והנאה לשגרת חדר השינה שלך. מהפרפר ועד ריקוד הכיסא, שבע התנוחות המפורטות כאן בטוח יתבלו את חיי המין שלך ויספקו את ההנאה המדהימה שאתה ובן זוגך מחפשים. אז למה לא להתנסות, לחקור ולגלות את ההנאות של תנוחות המין המענגות להפליא האלה?