בלוג סקס יותר טוב משוקולד

7 פטישים מיניים נפוצים ומה הם כרוכים

7 פטישים מיניים נפוצים ומה הם כרוכים

בעולם המודרני של היום, פטישים למין נידונים ומקובלים יותר מאי פעם. למרות שאנשים מסוימים עשויים למצוא אותם מוזרים או אפילו טאבו, פטישים יכולים להוסיף אלמנט מרגש למערכת יחסים אם שני בני הזוג מסכימים. אבל מה הם בדיוק פטישים מיניים, ואיך אנשים יכולים לחקור אותם בבטחה ובהסכמה? מאמר זה בוחן שבעה מפטישי המין הפופולריים ביותר ומה הם כרוכים.

https://www.open-minded-escorts.com/
פטיש מוגדר כקיבעון או עיסוק אינטנסיבי, בדרך כלל מיני, בחפץ דומם, בחלק גוף או בפעילות לא מינית. פטישים מתבצעים לעתים קרובות בהסכמה בידיעת כל הצדדים המעורבים ובדרך כלל כרוכים בשימוש באביזרים ובמשחקי תפקידים. אדם שמתמכר לפטיש מין ידוע כפטישיסט.

1. פטיש רגל

פטישים לרגליים, אחת מקטגוריות הפטיש הפופולריות והנפוצות ביותר, כרוכים בתשוקה מינית חזקה או בקיבעון לרגליים או נעליים. פטישיסטים ברגל מתעוררים מינית בדרך כלל על ידי הערצה, מגע, עיסוי או ליקוק כפות רגליו של בן הזוג. פטיש זה יכול להיות משופר באמצעות אביזרים, כגון גרביים, נעליים, גרביונים, או גרביים.

2. שעבוד

שעבוד הוא סוג של משחק מיני שבו אחד מבני הזוג מרוסן פיזית באמצעות ריסון פיזי או החזקת מישהו בעמדה של שליטה. זה יכול לכלול קשירת חבלים, אזיקים, gags, כיסויי עיניים, ומעצורים אחרים. רוב בני הזוג שלוקחים חלק בשעבוד פיתחו רמת אמון כדי שיוכלו לחקור את השעבוד בבטחה ובהסכמה.

3. משחק תפקידים

משחק תפקידים כרוך בשימוש מיומן ברמזים מילוליים ופיזיים כדי לממש פנטזיות כמו אלה שנמצאות בסרט, ספר או סיפור אהובים. זוגות יכולים גם להתאים אישית פנטזיות של משחקי תפקידים; לדוגמה, משחק את השותף של רופא ומטופל או הבוס והמזכירה. משחק תפקידים יכול לכלול גירוי מילולי ופיזי, כגון לבוש בתחפושת, שימוש באביזרים כמו כיסוי עיניים או אזיקים, ושילוב BDSM קל (שעבוד, משמעת, דומיננטיות, כניעה, סדיזם, מזוכיזם) בסצנה.

4. מציצנות

מציצנות כרוכה בהתבוננות בנשים, גברים או זוגות תמימים העוסקים במעשים אינטימיים מתוך כוונה להתעורר. מציצנים ימצאו לעתים קרובות הזדמנויות במקומות ציבוריים, כמו חדרי אמבטיה, מקלחות, חופים או בריכות שחייה, כמו גם באמצעות דברים כמו משקפות, טלסקופים, מצלמות וידאו או מערכות מעקב. מציצנות יכולה להיות אירוע חד פעמי או יכולה להשתלב בחיי המין המתמשכים של בני זוג.

5. אקסהיביציוניזם

אקסהיביציוניזם הוא הנוהג לחשוף את עצמך באופן מיני לאנשים או זוגות אחרים בהסכמה על מנת להשיג ריגוש או סיפוק מיני. זה יכול להיות כרוך בחשיפה במסגרת ציבורית או בחלל פרטי, כגון בתוך חדר שינה או חדר אמבטיה. אקסהיביציוניסטים נהנים גם לבצע מעשים מיניים תוך כדי צפייה.

6. סאדומזוכיזם

סאדומזוכיזם ידוע בכינויו S&M והוא מבוסס על חילופי כוחות הדדיים של שותף דומיננטי וכנוע. זה יכול לכלול דברים שונים לכל משתתף, אבל זה בדרך כלל סובב סביב פעילויות פיזיות, כמו מכות או שימוש באיפוק, או פעילויות מנטליות, כמו השפלה או הכחשת אורגזמה. סאדומזוכיזם יכול להיעשות כפעילות חד פעמית או כחלק ממערכת יחסים ממושכת.

7. ספורט ימי

פטיש ספורט המים – הידוע גם בשם urolagnia או משחק השתנה – כרוך סיפוק מיני מן הנוזלים המוחלפים של תפקודי הגוף, כגון השתנה ועשיית צרכים. פטיש זה יכול לכלול פעילויות כגון אדם אחד שותה את השתן של השני או משתין על אדם אחר. כמו פטישים אחרים, זה צריך להיעשות בהסכמה ובטוח.

פטישי מין קיימים כבר מאות שנים ויכולים להיות דרך מהנה ובטוחה להרחיב את גבולות מערכת היחסים האינטימית. כדי להבטיח את החוויה הטובה ביותר, חשוב לקחת את הזמן כדי לדון בפנטזיות ובמחשבות שלך עם בן הזוג שלך, כך ששני בני הזוג ירגישו מכובדים ונשמעים. כמו בכל דבר מיני, תקשורת היא המפתח ליהנות מחוויה בריאה ומהנה.