בלוג סקס יותר טוב משוקולד

8 תנוחות סקס מפתות לנסות הלילה

8 תנוחות סקס מפתות לנסות הלילה

השגת חוויה מינית מהנה עם בן / בת הזוג שלך דורשת לחקור תנוחות מין שונות שעשויות להיות מחוץ לשגרה הרגילה שלך. למי שמוכן לקצת הרפתקה, נסו כמה משמונה תנוחות המין המפתות האלה הלילה. החל ממועדפים קלאסיים כמו דוגי סטייל וקאוגירל הפוכה ועד אפשרויות חדשות ומלהיבות כמו הבמבוק המתפצל והאקורדיון הארוטי, יש תנוחת סקס לרצות את כולם.

דוגי סטייל

דוגי סטייל היא אחת מתנוחות המין הקלאסיות והפופולריות ביותר שהיא גם קלה ומהנה לנסות. מהשם בלבד, התנוחה הזו מקבלת את השראתה מבן הזוג שלך שלוקח אותך מאחור, כמו שכלב היה עושה. כדי לעשות זאת, בקש מהשותף שלך להיכנס אליך מאחור בזמן שאתה עולה על ארבע. תנוחה זו מאפשרת חדירה עמוקה יותר ויכולה לספק לשני בני הזוג תחושות עזות.

קאוגירל הפוכה

קאוגירל הפוכה דומה לקאוגירל רגילה, אך בן הזוג שלך נמצא במצב הפוך. כדי להשיג זאת, בקש מבני הזוג שלך לשכב על גבם, בזמן שאתה יושב עליהם, עם הפנים הרחק מבן הזוג שלך ולהישען לאחור על החזה שלהם. תנוחה זו מאפשרת לבן זוגך לגשת לנקודת הג'י באופן ישיר יותר מכיוון שאתה שולט במהירות ובעומק החדירה. בנוסף, בן הזוג שלך יכול להושיט יד ולשחק עם הפטמות או הדגדגן שלך, ולהוסיף גירוי נוסף.

פיצול במבוק
https://sexinternet.co.il/

הבמבוק המתפצל הוא תנוחת סקס אקרובטית הדורשת מעט כוח וגמישות אך יכולה להיות מתגמלת מאוד. התחל בתנוחה המיסיונרית, ואז בקש מבני זוג אחד ליצור צורת צדפה עם רגליהם ולכרוך אותם סביב מותניו של בן הזוג השני. תנוחה זו מאפשרת חדירה אינטנסיבית ויכולה לספק הנאה חושנית עמוקה.

האקורדיון הארוטי

האקורדיון הארוטי הוא וריאציה מהנה ומרגשת של התנוחה המיסיונרית הקלאסית. שני בני הזוג שוכבים על צידיהם בכיוונים מנוגדים ועומדים זה מול זה כשידיהם ורגליהם כרוכות סביב גופו של בן הזוג השני. תנוחה זו נהדרת לזוגות המעוניינים בחדירה עמוקה יותר ובמגע אינטימי יותר עם בן זוגם.

ריקוד הלאפ דאנס

ריקוד הלאפ הוא תנוחת סקס מפתה שהיא כמעט כמו ריקוד ונהדרת למשחק מקדים זוגי. כדי לעשות זאת, אחד מבני הזוג שוכב בחזרה על המיטה, בעוד השני יושב עליהם, עם הפנים החוצה עם הגב אל החזה של בן זוגם. תנוחה זו מאפשרת מגע נוסף ויכולה להיות דרך מצוינת להכניס אחד את השני למצב רוח.

הסדן

הסדן הוא קצת יותר הרפתקני של תנוחת מין, אבל יכול לספק קצת הנאה מדהימה. כדי לעשות זאת, השותף שלך שוכב על הגב עם הרגליים מפושקות. לאחר מכן אתה כורע מעליהם ומוריד את גופך על רגליהם, תוך שימוש בזרועותיך לתמיכה. מיקום זה מציב את הדגדגן בזווית המושלמת לגירוי נוסף ומאפשר שליטה במהירות ובעוצמה של הדחפים.

הלוטוס

הלוטוס הוא תנוחה נהדרת לזוגות שנהנים מאינטימיות וקשר עין בזמן קיום יחסי מין. כדי לעשות זאת, בן הזוג יושב ברגליים משוכלות ומביא את בן זוגו מעליהם, פונה אליהם ומחליק על ברכיהם. עמדה זו מציבה אותך באותה רמה עם בן זוגך ויכולה להיות מספקת במיוחד עבור שני הצדדים.

מיסיונר הפוך

מועדפים ישנים כמו העמדה המיסיונרית יכולים להיות מספקים למדי, אבל המיסיונר ההפוך מספק טוויסט ייחודי. כדי להשיג זאת, השותף העליון שוכב על הגב, בעוד השותף השני יושב עם הפנים הרחק מהם. תנוחה זו מציבה את בן הזוג בראש האחראי ומאפשרת לו לשלוט בעומק ובלחץ.

שמונה תנוחות המין המפתות הללו הן רק חלק מהאפשרויות הארוטיות הרבות שזוגות יכולים לחקור. מציאת מה שעובד הכי טוב עבור שני בני הזוג היא המפתח להשגת הנאה עמוקה, אז נסו מגוון של תנוחות אלה כדי לגלות מה עובד הכי טוב. שיהיה לך הרבה כיף ושמח לחקור!